| valishtef a întrebat:

cum se poate ajunge militar in Irak Bosnia etc? Stiu pasii pentru a ajunge militar dar pentru acele misiuni te recruteaza ei?

1 răspuns:
| raulinho0805 a răspuns:

Am un var primar care a fost in Afganistan din cate stiu eu din ce am auzit de la el e csatorit cu fata unui general sau ceva tot pe acolo parerea mea ca doar daca ai noroc dar vezi incearca oricum sunt pericole foarte mari din cate mi a povestit el dar nah a stiut de la bun inceput in ce s a bagat asta e meseria.