| anonim_4396 a întrebat:

din toamnă merg la liceu, însă nu am terminat opțiunile.
Mereu și mereu și mereu am în cap ideea de a pune liceele prietenilor.Ca să fiu cu ei în liceu sau chestii de-astea.
Ideea e că eu am o medie mare, pot intra în orice liceu și de-asta nu prea pun mare valoare pe un anume liceu, oscilez mereu.
Vreau de la voi un sfat, o motivație, cum ar trebui să gândesc și ce ar trebui să fac! Știu că mersul după prieteni nu are nicio valoare, însă mă bazez mereu pe asta când aleg un profil sau liceu.
Mulțumesc, funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti faci prieteni noi.

| diamondsonmytongue a răspuns:

Buna, alege un liceu pe care sa iti faca placere sa-l termini, un profil la care te pricepi, iar cu prietenii, sunt sigura ca iti faci altii acolo.

| AlexKazan a răspuns:

Du-te la ce liceu te trage inima, cu siguranță o să-ți faci noi prieteni acolo.