| Andr3y_6218 a întrebat:

E prima mea intrebare aici dar chiar am nevoie de orice informatie [utila]. M'am gandit sa optez pentru o cariera de Game Tester [nu in Romania]. Am 17 ani. Sunt in clasa 11 [matematica-informatica intensiv ] Daca e cineva care lucreaza sau a lucrat in acest domeniu si imi poate oferi orice informatie dau funda.sau. ma rog. ce se mai poate da pe aicilaughing ca rasplata pentru raspunsuri laughing

3 răspunsuri:
| Ralucutza a răspuns:

Bravo tie si mult mult succes!

| Samy_9877 a răspuns:

Totusi pare ceva cam greu de realizat... oricum succes si sa nu renunti la idee :) http://www.youtube.com/watch?v=SO9SLwRUjcA

| Andr3y_6218 explică:

Da. Multumesc tongue