| vldutzu95 a întrebat:

eu ma ocup de cresterea porumbeilor si as vrea sa le fac niste poze,dar nu poze obisnuite,adica fac pozele si vreau sa le edit sa arate mai profesional, ce programe sa folosesc, am vazut si eu poze din astea la alti crescatori.imi puteti spune ce programe sa folosesc? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PatriciaTimis a răspuns:

PhotoScape, Photo Shop, GIMP..Si eu editez pozele pe programe si daca vrei imi dai pozele ce le faci si le editez. Cum vrei!

| vldutzu95 explică (pentru PatriciaTimis):

Ce fel de poze editezi tu? nu stiu daca ma intelegi ceea ce vreau sa fac eu!

| vldutzu95 explică (pentru PatriciaTimis):

Da-mi facebook-ul sau adresa ta de mess sa putem vorbi mai bine!

| PatriciaTimis a răspuns (pentru vldutzu95):

Ba da inteleg. Editez orice. big grin adresa mea ii patricia_timis. Vorbim acolo. In seara asta sau maine?

| vldutzu95 explică (pentru PatriciaTimis):

Ok

5 răspunsuri:
| thisisMirel a răspuns:

Photoshop(e greu, dar dupa ce te inveti pozele ies super) Pizap(e online si usor)Photoscape(mediu)GIMP, paint.net!