| Andrei2072 a întrebat:

eu recent am aflat unde am fost repartizat la liceu, cu media de admitere 6.10 am reusit sa intru la mecanica desi eu voiam sa intru la filo-romana. Unii colegi de ai mei au intrat la filo-ucraineana unde media de admitere a fost in jur de 4, eu nu am dat examenul la ucraineana asa ca nu puteam sa ma inscriu acolo, as putea cumva sa ma transfer la filo-ucraineana totusi?

Răspuns Câştigător
| Meow230 a răspuns:

Da,poti. Trebuie sa dai examenul la ucraineana la sfarsit de semestru sau la sfarsitul anului. oricum, intreaba la secretariat..Acum nu poti. Iti trebuie examenul ala. Funda? ^^

| Andrei2072 explică (pentru Meow230):

Si daca este tot ocupat ce se intampla?

| Andrei2072 explică (pentru Meow230):

Si daca de exemplu nu mai este loc ce se intampla?

| Meow230 a răspuns (pentru Andrei2072):

Daca nu mai este loc..asta-i soarta..imi pare rau.