| alexandricuta a întrebat:

Funda celui mai bun raspuns. Am 14 ani si vreau sa devin arbitru de fotbal. Vreau sa stiu tot : adica cati bani trebuie investititi, daca de exemplu voi devenii arbitru cine plateste drumul spre stadionul in care arbitrez eu sau ajf a judetului? unde se fac cursurile acasa sau la ajf in parte? in cat timp termin cursurile etc...

1 răspuns:
| gabri123 a răspuns:

Nu stiu intrebarea aceasta dar o stiu pe aceastahappy Un sistem testat pentru a castiga bani! Este cazul sa incetezi sa mai cauti alte oferte nesigure si neserioase! Acum si aici ai gasit exact ceea ce iti trebuie: un sistem testat, sigur, simplu si eficient prin care si tu sa castigi bani in timpul liber. Te astept sa ceri mai multe detalii la adresa mea de email:
gabisaracuta@yahoo.com