| Melisuca10 a întrebat:

Imi puteti spune niste servicii cu salariul destul de mare si sa imi spuneti si cat este salariul lor happy DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Locuri de munca cu salarii mari sunt in multe domenii, totul tine de cat de bun esti si unde iti gasesti de munca.

| vegeta a răspuns:

Cauta pa google scrie de ex cat castiga un avocat cat castiga un politist etc simplu nu?

| Amrooo a răspuns:

Spune-ne si ce studii ai? Nu are rost sa iti spunem niste locuri de munca pentru care nu ai nici o aptitudine.