| CTLN a întrebat:

In ce consta probele sportive la Scoala de maistri militari? Care e cea mai buna? Cea aeriana, terestra sau navala? Funda big grin

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Probele fizice de la recrutare le găseşti la linkul :
http://www.mapn.ro/recrutare/mm.php

www.mapn.ro/recrutare/informatii_utile/2012/mm/probe_mm_2012_1.doc

Toate cele bune!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Cea aeriana pentru ca acolo vin deciziile strategice precum bombardamentele, tactici de atac cu avioane de lupta sau trimiterea avionului indetectabil de radar pentru a recopila informatii de la inamic (de fapt nu exista in Romania laughing ) pasarea neagra ii spun americanii