| Adyiasi96 a întrebat:

Ma intereseaza niste cursuri clasice (nu online) de programare Java in Iasi. Nu as vrea sa fac 3/4 ani de facultate ca sa devin programator (am terminat deja una in alt domeniu si nu mai am rabdare sa fac alta). De aceea, as vrea sa imi recomandati niste companii care ofera acest tip de curs (ar fi de preferat sa imi raspunda cei care au facut acest curs sau stiu de la prieteni...de cautat pe Google stiu si eu). Multumesc!
PS: Cu cat mai multe detalii cu atat mai bine.

1 răspuns:
| QuelQui a răspuns:

Tu crezi ca programare se invata intr-un curs de doua sapatamani? Eventual la frecventa redusa pentru ca nu ai rabdare? Te inseli. Ori mergi sa inveti, ori ramai la domeniul pe care l-ai studiat.