| vladgaming0011 a întrebat:

Mai am un an și fac 18 ani și dau și bacul. După ce iau bacul vreau sa fac facultatea de medicina sa ma fac ori inginer medical ori medic de familie(asta mai vad eu).
Întrebarea mea este dacă vreau sa ma mut în alta tara, ex Canada și sa îmi fac o viata noua, trebuie sa fac o facultate acolo sau o pot face aici în tara și pe urma ma pot muta acolo fără nici o grija?
Va întreb asta pentru ca am auzit ca trebuie sa o faci acolo la ei și de asta. În plus asta ar fi nasol pentru ca trebuie sa ma obișnuiesc cu toate teoriile de la bio în en.
Dau fundă celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Sunt recunoscute insa in functie de unde in canada mergi (partea franceza sau engleza) trebuie sa te asiguri ca stii limba.

1 răspuns:
| vladgaming0011 explică (pentru RoCkKiD):

Eu vreau sa ma duc în Kingston.