| Tufanu a întrebat:

Salut TPU, sunt clasa a 11-a, am media 9 la biologie pe semstrul 1, iar 3 pe semestrul 2.In viitor as vrea sa incerc la academia de politie si sunt ingrijorat din cauza acestei medii, ma va afecta cu ceva? In foaia matricola se vor pune mediile in functie de fiecare semestru sau anual?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are nici o importanta, pentru admiterea intr-o scoala de politie, o medie anuala la biologie, importanta este media generala la purtare a anilor de liceu, aceasta trebuie sa fie cel putin 9.