| Peter2964 a întrebat:

La sfarsitul clasei a 12 a am auzit ca se face o fisa cu mediile (foaia matricola). Intrebarea mea este pe aceasta fisa sunt mediile de pe fiecare semstru gen:la romana in a 9 a pe primul semestru ai avut 8 si pe al doilea semestru 5 sau sunt mediile semestriale la fiecare obiect gen la romana in a 9 a ai avut media semestriala :8.50...FUNDA!

Răspuns Câştigător
| aimullah123 a răspuns:

Nu se afiseaza media pe semestre. Se afiseaza media anuala la fiecare materie big grin Adica daca ai 4 pe primul semestru si 6 pe al doilea o sa iti apara in foaia matricola media 5

1 răspuns:
| Elide a răspuns:

Da,sunt toate trecute acolo! happy