| MariusLaurentiu a întrebat:

am si eu o intrebare. sunt clasa a-8-a am avut in toti anii media generala peste 8, 20 iar la purtare mereu 10. In a 7a primul semestru am avut 10 iar in al doilea nota 9 apoi in a 8a la fel 10. Si sunt foarte ingrijorat pentru admiterea la liceu.Credetii ca ma va afecta acel 9 din clasa a 7a sem 2?
Cand imi va da foaia matricola din generala imi poate modifica acel 9 cu un 10 sau cum.Va Rog!

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Conteaza doar media de admitere, unde, in media generala, sunt calculate si notele de la purtare, deci ar fi ca si cum ai avea un 9 la orice alta materie.
O seara buna.

1 răspuns:
| Transofit a răspuns:

Nu, sa modifice ar insemna frauda, si in functie de licee te poate afecta