| WholeWorldTeam a întrebat:

cine imi face in Word un tabel pentru medii exact cum este in carnetele de elev? Doresc materiile sa fie asezate in urmatoarea ordine :

Limba si Literatura Romana
Limba Engleza
Limba Franceza
Limba Latina
Matematica
Fizica
Chimie
Tehnici de chimie in laborator
Biologie
Viata sexuala intre mit si realitate
Istorie
Geografie
TIC
Religie
Stiinte Socio Umane
Educatie Antreprenoriala
Modulul I
Modulul II
Modulul III
Modulul IV
Modulul V
Modulul VI
Modulul VII
Modulul VIII
Modulul IX
Modulul X
Modulul XI
Instruire Parctica
Purtare

Si mai joss a scrie :

Media Generala Si aici sa fie o coloana de tabel.un dreptungui. Vreau asa sa imi faceti pentr clasele IX-XIII.Adica pentru fiecare clasa in parte, si fiecare sa aiba urmatorul titlu

"Foaia Matricola - Clasa a IX a". Urmatoarea : "Foaia Matricola - Clasa a X a.si tot asa. Nu uitati. Vreau sa am patratele acolo unde se trece media.De asemena sa se scrie acolo unde e semestrul 1 unde e semstrul 2. O casuta de examen de corigenta la fiecare materie.si media pe an la fiecare materie. Exact ca in carnet.Dau funda.

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

De ce in word si nu in XL unde se fac astfel de tabele? oricum poti sa il faci singur iti iei tabelul de pe bara de sus si te joci cu el cum vrei!

| WholeWorldTeam explică (pentru luiza):

Am zis ca vreau sa imi faca cineva.Nu am timp eu sa fac.