| stangaionut a întrebat:

..sunt clasa a 9-a la profilul Stiintele Naturii si vreau sa va intreb, daca dupa liceu voi putea merge la o facultate de Educatie fizica si sport? mi-ar place meseria de profesor de sport...si ce facultati de Ed.fizica si sport sunt in Romania si care le recomandat? stau in Resita

1 răspuns:
| Lawliet14 a răspuns:

Pai la Timisoara e una foarte buna de Educatie Fizica si Sport. Doar e mare centru universitar intr-un oras mare al Romaniei. http://www.sport.uvt.ro Cred ca nu e nicio diferenta intre Timisoara si Cluj.