| MrMouse44 a întrebat:

Sunt clasa a X-a,profil tehnic,și aș dori să vă cer un sfat, să dau bacul din biologie animală și vegetală sau anatomia și fiziologia omului?
Care este mai ușoară?

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Anatomia si fiziologia omului este un domeniul putin cam vast pentru cineva de pe profil tehnic.Parerea mea e ca ar fi mai usor sa dai la biologie animala.(eu sunt la stintele naturii si practic le fac pe ambele in timpul liceului)

| MrMouse44 explică (pentru Samariteanul):

Da,dar la fiecare profil, difera bacul, la tehnic se da mai usor decat la real, nu?

| Samariteanul a răspuns (pentru MrMouse44):

Bacul e la fel pentru toata lumea.Lucrarile se dau mai usor, insa acela nu.