| anny9999 a întrebat:

Eu sunt clasa a 11-a, profil de matematica-informatica si anul viitor o sa dau bacul si as dori sa dau bacul la biologie la proba la alegere dar nu stiu daca sa dau la biologie animala si vegetala sau la anatomie,fiziologie,genetica si ecologie umana?
Va rog sa ma ajutati sa-mi spuneti la care e materie mai putina,mai usoara,e mai usor de inteles, sunt subiectele mai usoare la bac adica la care as putea sa iau nota mai mare mai usor?

Răspuns Câştigător
| Ciufu a răspuns:

Sunt exact si eu in situatia ta.
Sunt clasa a 11-a Profil Matematica-Informatica...Si o sa dau bacul la Biologie eu m-am hotarat la anatomie, fiziologie, genetica si ecologie umana. Dupa mine e mai usor!
Te mai gandesti putin ce mai ai prin tine...dar ma rog asta depinde si de tine.E mai usor!

Funda?

| anny9999 explică (pentru Ciufu):

Multumesc amandorora pentru raspuns cred ca o sa dau la anatomie, ti-am dat tie ciufu funda pentru ca mi-ai cerut dar amandoua raspunsurile sunt bune

2 răspunsuri:
| CryChristiAN a răspuns:

Eu-s la mate info, dar doar ca-s a 9-a.
Eu iti dau doar sfatul, nu trebuie sa faci exact ca mine, dar crede-ma ca bac-ul la genetica si anatomie e foarte frumos si usor. DIn astea 2 o sa aleg eu.
Sa faci alegerea corecta, sanatate si o zi buna!