| Banucu_Sebi_1994 a întrebat:

Sunt elev in clasa a 7-a semestrul al-II-lea.As vrea sa devin pilot de avion.Dar nu in armata. Va rog ajutati-ma dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| krypton1234 a răspuns:

Bai maverick, daca tu chiar iti doresti sa ajungi pilot te sustin da sa nu iti para rau. Fii atent du te cu parintii tai intereseaza te la scoli de pilotaj e una la baneasa mi se pare acolo e scoala da inca nu treci la pratica intereseaza te de ce studii ai nevoie daca nu ai probleme cu inima etc etc