| FuturePlayerFootball a întrebat:

Sunt la profil mate-info si sunt bun doar la matematica, fizica si engleza, adica la astea avansez. Ati putea sa-mi oferiti diverse facultati pentru aceste profile, dar sa fie totusi bine platite deoarece invat destul la aceste materii si am fost si la olimpiada si la cata munca depun nu as vrea sa am un salariu de 1 000 lei. Apropo, nu le am deloc cu biologia, chimia si informatica.

Răspuns Câştigător
| JackTD a răspuns:

Poti deveni un inginer sau un arhitector bun, deaorece cunosti matematica si fizica insa cu ajutorul limbii engleze vei putea activa undeva in europa, acolo unde sunt salarii foarte bine platite...
Succese la alegerea carierei))

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Pai te poti duce la facultatea de matematica, sau la cea de fizica si dupa sa devii professor, de exemplu si salariul e peste 1000 de lei, sau la facultatea de inginerie.Mult succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nişte facultați de viitor ar putea fi: ingineria, arhitectura, informatician, profesor la cele trei materii (la alegere).

| cevdet a răspuns:

Cu matematica si fizica, gasesti destule specializari. Iar inginerii, sunt bine platiti.