| anonim_4396 a întrebat:

Unde angajeaza minori in strainatate? Multumesc!

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Răspunsul nu îți folosește la nimic. Ca minor nu poți ajunge în străinătate.

| johnnny123 a răspuns:

"Strainatatea" este un loc destul de mare... Mai exact suprafata Terrei minus suprafata Romaniei. In Afganistan sunt niste reguli, in Islanda sunt alte reguli.

Poti sa fii putin mai specifica?

| randomgui a răspuns (pentru johnnny123):

Europa, unde sunt zbori ieftine in general, Germania, uk, Italia, Olanda, sau in functie de necesitati poate Jamaica.

| anonim_4396 explică (pentru johnnny123):

UE..multumescwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-mi tu daca se castiga bine ca observ ca esti experimentat

| shareable a răspuns:

La Mc stiam pe cineva in Anglia. 16 ani

| anonim_4396 explică (pentru shareable):

In Anglia ma duc la tata daca ar fi asa dar el mi-a bagat in cap ca e complicat ca nu stiu ce si am zis sa renunt.

| shareable a răspuns (pentru anonim_4396):

E complicat pentru ca ai nevoie de viza si daca vrei sa muncesti nu te mai primesc fara o calificare.

| anonim_4396 explică (pentru shareable):

La asta cica m-ar ajuta el si pe mine si pe iubitul meu dar tot baga scuze sa nu mergem acolo si nu mai insist

| MihaiDarian a răspuns:

In Spania la capsuni avem locuri, 1000 de euro pe luna 0773753631