| Bhaa_Mario_1996 a întrebat:

.trec clasa 9 si nu stiu la ce liceu sa ma duc... in localitatea mea sunt 3 profiluri care ma intereseaza: Mate-info, filologie si economic, voi unde v ati duce din astea 3 profiluri? eu as merge pe economic, acum nu stiu sa ma duc in localitatea mea este un liceu tehnologic si are si profl economic sau sa ma duc in Buzau la colegiul economic, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

Personal am terminat liceu economic si asta recomand, e placut si inveti o serie de chestii "palpabile", nu probmele de informatica greoaie pe care le faci la mate info si care iti folosesc doar daca urmezi o facultate in directia asta

| Bhaa_Mario_1996 explică (pentru jamal000):

Din ce ai dat bacu la economic? detaliat...

3 răspunsuri:
| bogdan2873 a răspuns:

Du-te la colegiul din Buzau pe profil ecomic o sa te ajute mai departe in viatawinking si a doua varianta mate-info dar filologie ca baiat este destul de neaspa

| Bhaa_Mario_1996 explică (pentru bogdan2873):

Dar daca stau in oras la un liceu tehnologic dar tot cu profil economic?