| gingergirl1 a întrebat:

Auziti,in clasa a9a,la liceu,se mai face religie?
Aici ma refer la licee cu profiluri gen filologie,mate-info,economie, stiinte ale naturi si etc

Răspuns Câştigător
| DnlG a răspuns:

Se face religie. Dar daca parinti tai sunt de acord, pot semna cum ca tu nu doresti sa participi la orele de religie. Media generala in cazul respectiv se va calcula normal, atata tot ca o sa ai cu o materie mai putin.

11 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Se face, la liceu se fac si desen si muzica la profilurile enumerate de mai sus (dar depinde de caz), desi nu au nicio treaba laughing.

| Narcis2007 a răspuns:

Se face

| mODIN a răspuns:

Dap.Din pacate.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da, daca era liceu baptist sau de alta confesiune nu se facea

| gingergirl1 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Ba da laughing, mai ales, daca e liceu baptist (adica teologic) se pune accent pe religie, dar pe reliigia baptista, evident happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru gingergirl1):

Ma bucur ca te-ai prins; nu stiu daca se fac la liceele particulare sau la seral sau la f f

| PedoBarbie a răspuns:

Da. Se fac în toate liceele.

| HueyFreeman a răspuns:

Sunt la un liceu teoretic, mate-info (info intensiv) si pot confirma ca inca se face.

| vRemi a răspuns:

Se face si in liceu.

| Bogdanovici24 a răspuns:

Da!

| Androphyla a răspuns:

Sigur. Se face.