| numesiprenume0 a întrebat:

Sunt elev la o scola profesionala si as vrea ca in timpul liber sa lucrez. Caut ceva cu program flexibil. Gen 3 zile un schimb iar 2 alt schimb+sambata si duminica. Ce mi-ati recomanda? Ofer funda!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce știi să faci? Din ce oraș ești?

| MarianWLF a răspuns:

Gasesti in fabrici cu program de 6 ore daca vrei, dar depinde din ce oras esti, sunt fabrici gen Autoliv, Quin, Inna, Preh, Continental, dar depinde orasul, in general angajeaza tineret.

| IngridBeatrice a răspuns:

Bună! Eu am găsit câteva joburi cu program flexibil aici: https://cariera.ejobs.ro/job-cu-program-flexibil/