| Valentinbaciu2002 a întrebat:

Urmeaza sa sustin bacalaureat anul acesta scolar si am inceput serios sa caut facultati care sa corespunda cu dorintele mele. Una dintre ele e SNSPA, insa are un site foarte dezordonat si nu inteleg cum sta treaba cu admiterea. Eu sunt pe profil real, vad ca pe unele pagini ale site-ului apare o admitere la matematica, iar la unele nu. Imi poate explica cineva pentru ce facultate se poate sustine proba la matematică? Mulțumesc! Nimeni nu s-a nascut invatat, deci nu fiti rai!

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Verișoara mea a intrat anul asta la SNSPA si nu a dat admitere, a fost pe baza de dosar

| Valentinbaciu2002 explică (pentru Denisa0954):

Da, a fost asa din cauza pandemiei, presupun