| VreiTelefoaneIeftine a întrebat:

Salut
Vreau sa ma duc de la profil de Turism si Alimentatie la profil de filologie. Stiu toti pasii care trebuie sa ii parcurg, doar ca trebuie sa dau examene de diferenta. Intrebarea mea este: la latina imi da subiecte grele? Sau cam ce mi-ar da?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce profesor ai si cit de mult tine el la materia lui. Noi, nu putem sti.

| VreiTelefoaneIeftine explică (pentru anonim_4396):

Eu trebuie sa dau examene de diferenta ca sa ma transfer. Problema mea este ca trebuie sa dau la latina, muzica si desen. La latina intrebam daca da subiecte grele la examenul de diferenta...

| anonim_4396 a răspuns (pentru VreiTelefoaneIeftine):

Si eu ti-am raspuns ca depinde de profesor. Poate are chef sa arate ce dur este el si atunci, sint grele. Daca nu, ai noroc.