| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa :* Am si eu o intrebare... Eu sunt la liceu cu profil de turism si alimentatie si vreau sa ma mut la filologie intensiv engleza, intrebarea mea este urmatoarea : la ce materii trebuie sa dau diferente? ( de engleza stiu dar restul... sad )

Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

La materiile pe care nu le faci tu trebuie sa dai diferentze. adica la materiile care se fac la filologie si tu nu le faci la turism

| Biaa9 a răspuns (pentru tr3ig):

Asta stiu si eu, dar care sunt materiile alea?

| tr3ig a răspuns (pentru Biaa9):

Pai nu stiu ce sa face pe la tine pe la filologie. eu am terminat liceu acum 5 ani si de atunci s-a schimbat metodica. intreaba si tu colegii tai ce materii fac si nu faci tu, sau chiar la director sau dirigintele sa se intereseze