| Marian92821 a întrebat:

Salut! Vreau sa ma inscriu la o profesionala duala pe mecanica auto si imi zice pe foaia de inscriere ca

Completeaza FISA UNICA DE INSCRIERE IN ANUL SCOLAR 2022-2023, alegand ca optiune INVATAMANTUL PROFESIONAL DUAL, DE STAT, mentionand LICEUL TEHNOLOGIC PAMFIL SEICARU, codul meseriei de mecanic si litera D in casuta a IV-a.

si

Alege pozitiile 1 sau 2 pentru a ti asigura un loc in CLASA PROFESIONALA DUALA
'Nume Companie' - Sunt disponibile doar 20 de locuri.

Ce inseamna FISA UNICA DE INSCRIERE IN ANUL SCOLAR 2022-2023 si pozitiile 1 sau 2?

Mentionez ca sunt clasa 8

1 răspuns:
| Goete a răspuns:

Mecabica auto cand nu se mai vand masini cu motor termic din 2035 si deja au scazut drastic vanzarile?
Mai bine electricitate auto