| andrei8888p a întrebat:

Salut, eu nu inteleg o chestie cu fisa de inscriere care se completeaza la sfârșit de a8 a, eu vreau sa ma inscriu la profesionala.
Pe fisa te pune sa completezi doar codurile, dar unele profesionale au aceleasi coduri fiindca au acelasi profil, ce e de facut? Se trece pe fisa si numele scolii?

1 răspuns:
| Jamiraese a răspuns:

Pai in primul rând nu ai de ce completa fisa dacă mergi la profesională, la profesională te duci cu părinții sau unul din părinți la liceul pe care ți l dorești, te înscrii și gata