| Paula1148 a întrebat:

Vreau sa ma pregatesc de olimpiada de engleza si nu stiu de unde sa o incep, sfaturi? happy

Răspuns Câştigător
| LarriBia a răspuns:

Ce zici de asta? http://www.didactic.ro/......-a-engleza

7 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie.Eu iti recomand sa folosesti siteuri in care corectarea e automata, siteurile fiin in engleza.
Te ajuta mult si daca te uiti peste subiectele de anul trecut.
Cel mai important e sa stii tot ce sa predat la scoala.
Baftă!

| LarriBia a răspuns:

Ce-ar fi să te uiţi peste subiectele de anul trecut?happy

| Paula1148 explică (pentru LarriBia):

Problema e ca nu gasesc asa ceva -_-

| LarriBia a răspuns (pentru Paula1148):

Pff,păi în general cam toate subiectele se publică, dar în ce clasă eşti? Poate pot să te ajut. happy

| Paula1148 explică (pentru LarriBia):

Sunt in clasa a 9a happy

| Paula1148 explică (pentru LarriBia):

Mersiwinking

| eAnne a răspuns:

Sigur la olimpiada o sa iti de-a intrebari sau exerciti din semestrul 1 si clasa trecuta.