| Dorin_8007 a întrebat:

Vreau sa merg la facultate dar am foarte multe de ales. Poate cineva ma poate ajuta cu o parere. Mie mi-ar place

Domeniul Specializarea
1. StiinŃa si ingineria calculatoarelor
2. ReŃele de calculatoare
3. Inginerie software
4.
Calculatoare si tehnologia
informaŃiei
Artă vizuală, design si imagine publicitară asistate
de calculator
5. Ingineria sistemelor Ingineria calculatoarelor si controlul proceselor
6. Inginerie si management Management informatic în industrie si administraŃie
7. Inginerie electronică si
telecomunicaŃii
Computer and Communication Networks
Voi spre ce m-ati indruma. Poate cineva a absolvit una dintre astea si ma poate ajuta cu sfaturi. dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este sa alegi ce-ti place tie cel mai mult sa faci.de ex daca esti creativ cred ca ti s-ar potrivi arta vizuala, design, imagine publicitara.alege domeniul in care crezi ca ti se potriveste cel mai bine.sal sper ca ti-am fost de folos