| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am gasit o oferta de lucru pe ejobs dar nu stiu procedurile. A folosti cineva acest site? Daca da, ce urmeaza duoa ce aplici pentru slujba? Cu stii daca ai fost angajat? Si cum poti contacta firma pentru intrebari?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca CV-ul tau este selectat de catre firma la care ai aplicat vei fi contactat.Asta nu inseamna ca esti si angajat.Ai de asteptat.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa ce aplici asteptii sa fii contactat de firma daca le place CV ul lor. Odata contactat in functie de jobul la care ai aplicat o sa participi la interviuri... abia dupa interviuri o sa afli daca ai primit sau nu jobul