| XterIasi a întrebat:

Salutare, am o intrebare!
Stie cineva pe ce data sunt înscrierile la scoala de agenti Campina si la cat timp incep probele?

Răspuns Câştigător
| Andrei007007 a răspuns:

Depinde cand vor stabili MAI ca au nevoie de oameni si eu am vrut sa dau la scoala de subofiteri jandarmi Dragasani sau Falticeni si am primit un raspuns asemanator cu ce ti-am spus eu. Spre exemplu, pe site-ul: https://www.academiadepolitie.com vor estima cand ar trebui sa fie concursul organizat dar nu este 100% sigur, cand m-am uitat eu prin luna iulie, spuneau ca se va organiza in luna martie anul viitor si uite ca s-a organizat anul asta prin octombrie, deci trebuie sa fi pregatit tot timpul si cand vezi ca se fac inscrieri te duci, nu mai stai pe ganduri :) Limita este de pana la 27 ani, asa ca ai grija de cate ori ratezi!