| FuFuVercetti a întrebat:

Salut happy Ce iesi dupa studierea Facultatea de Stiinta si Ingineria Materialelor, si cu ce te ocupi?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Aceasta facultate se numea candva Facultate de Metalurgie si aici mergeau toti cei ce doreau sa faca o facultate tehnica si nu erau in stare de altceva mai bun. Acum cand nici industrie nu mai exista, este curios ca aceasta facultate mai exista. Asadar, daca ai bacul luat si-ti doresti o diploma de inginer, dar nimic mai mult, poti merge la sigur.

| FuFuVercetti explică (pentru neutrino):

Mersi ca mi-ai zis, oricum m-am orientat spre contabilitate oh go on

1 răspuns: