| terorist a întrebat:

Salutare am trecut in clasa a 7 dar in clasa a 6 pe primul semestru mia esit media 10 la purtare iar pe al doilea 9 o sa ma afecteze cu ceva in viata adica la liceu sau la facultate! o sa fiu afectat?

6 răspunsuri:
| Naoa a răspuns:

Nu o sa te afecteze cu nimic. Stai linistit.

| Andu_7395 a răspuns:

Nu e adevarat, faza cu Academia de politie se pune doar la liceu unde nu trebuie sa fie mai mica media de 8 (parca) deci nu la scoala generala.

Fii mai cuminte happy

| loveyouforever a răspuns:

Normal.cu media 9 la purtare nu mai poti da la academia de politie si al multe alte chestii unde e restrictie.iti va distruge cam 40% viitorul crying

fundita?:X

| Leylla a răspuns:

Nu, nu cred. Atata timp cat te tii de invatatura, si esti cuminte, nu o sa te afecteze.Te asigurhappy (fundita?).

| rmr12 a răspuns:

Nu cred

| blackdragon_7370 a răspuns:

O sa te afecteze in primul rand la media de admitere la liceu(acest lucru nu se poate schimba), se poate sa te afecteze si in clasa a 7-a(profesorii te pot considera un elev mai problematic, care ar trebui sa fie "tinut mai din scurt"), dar daca o sa fi cuminte in clasele ce vor urma nu cred ca o sa mai existe o problema(in afara de medie, cum spuneam mai sus). Nu se poate in nici un caz sa se ajunga la stadiul in care sa nu fi admis la o facultate, doar de cand ai luat 9 la purtare pana la intrarea la facultate te-ai maturizat(asa se presupune...)