| JellyPlays a întrebat:

Daca sunt in liceu, in clasa a 10-a, si in primul semestru am media 9 la purtare iar pe al doilea am avut media 10 si-mi iese 9.50 iar pe ceilalti ani,inclusiv clasa a 9, am media 10, o sa ma afecteze la intrarea intr-o facultate?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Media generala la purtare in liceu, de regula, nu are nici o importanta, cu exceptia scolilor de politie si militare, unde este o conditie ca media generala a anilor de liceu sa fie cel putin 9.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| sofiasofyy a răspuns:

Nu,chiar deloc, depinde la ce facultate vrei sa mergi?