| Denision a întrebat:

Salutare!
Anul viitor vreau sa dau la SubOfiteri Campina.Credeti ca o sa pot sa fiu declarat respins din cauza ca tatal meu biologic este bolnav psihic? Precizez ca nu locuiesc cu el de 16 ani de zile.
Multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Bolile trebuie sa fie personale. Nu se face dosar de cadre ca pe vremea lui Ceausescu. Si sa stii ca subofiteri se scrie cu "s" mic si cu "o" mic. Daca scrii asa si la examen o sa se creada ca ai facut semn si te descalifica.

| Iuliana2018 a răspuns:

Clar nu, ai absolut aceleași șanse ca orice alt candidat. Succes!