| Denision99 a întrebat:

Aș vrea să dau la Academia de Poliție anul viitor doar că am o problemă. Tatăl meu biologic este bolnav neurologic(este nebun), nu mai stau cu el de la vârsta de 5 ani de zile. Aveți idee, mă pot pica din cauza asta? Am auzit că mai de mult dacă aveai pe cineva din familie cu o astfel de problemă, atunci nu puteai să concurezi.Acum mai este așa sau nu voi avea probleme cu asta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, tu sa fii sanatos fizic si psihic si sa reusesti la admitere!

| Denision99 explică (pentru Ioandelasal):

Sper sa nu fie deoarece imi este foarte frica de chestia asta.M-am pregatit pentru acest examen de 1 an de zile si vreau sa reusesc cu brio dar zilele astea am aflat asta si nu stiu ce sa fac..Imi e frica sa nu ma ia dupa chestia asta.

2 răspunsuri:
| Lorena7712 a răspuns:

Nu cred ca mai este asa ceva. Plus ca tu o sa dai examen psihologic, deci nu prea cred ca o sa se tina cont de aia.