| Streithstar22 a întrebat:

Salutare, as avea o intrebare.
Deci, sunt la stiinte ale naturii, bio chimie, anul acesta termin, vine bacul, facultatea si ma întrebam care sau ce fel de facultate ar fi cat mai potrivita pentru acest profil, din cate am inteles medicina e una dintre acestea insa daca aveti cateva idei, as fi recunoscător daca vi le ati exprima.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mă îndoiesc că la mijlocu lu mai și fără pregătire mai reușești să iei admitere la medicină și farmacie

| sierra1 a răspuns:

"care sau ce fel de facultate ar fi cat mai potrivita pentru acest profil"

gresit: facultatea trebuie să fie potrivită cu TINE nu cu profilul absolvit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicina generala, medicina dentara, medicina veterinara, farmacie. Toate merg bine si sunt potrivite pentru profilul tau. Invata pentru admitere. Nu e usor si banuiesc ca vrei nota de buget si nu de facultate la taxa unde e peste 8000 lei pe an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesor de bio, chimie, fizică...