| Anonim65564 a întrebat:

Salutare,ce parere aveti despre facultatea de stiinte care contine specializarile:Matematica-Informatica,Informatica,Biolog ie,Chimie?
Eu as vrea sa merg la o facultate de genul acesta pentru ca nu dau bacul la matematica,la o facultate ce contine numai informatica si mate se cere si bacul la mate,dar la o facultate de stiinte,dar care are mai multe specializari,nu se cere,se intra doar cu media de la bac, eu m-as inscrie la informatica la o asemenea facultate.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Informatica nu exista fara matematica... Si daca o sa incerci sa faci cumva facultatea fara matematica asa multa/deloc si ai dori sa te angajezi in domeniul IT, tot o sa ai nevoie de ea.

| Anonim65564 explică (pentru anonim_4396):

Imi place ca te-ai uitat si la intrebarea asta big grin
Stiu ca nu exista informatica fara matematica, nu e problema ca deja sunt la meditatii pentru acest lucru.Mersi pentru raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim65564):

Nu ai pentru ce! Cu timpul o sa iti placa, bafta la meditatii!winking ^_^