| Marius96 a întrebat:

Salutare as vrea sa va intreb daca este o idee buna sa ma dau la Liceul Militar Alba-Iulia... uni zic ca este foarte greu, alti zic ca esti inchis in scoala.deja nu stiu ce sa mai cred ziceti-mi voi cei care ati fost sau daca aveti ceva cunostinte care au fost acolo.
De la Liceul Militar as vrea sa ma duc la Academie si am auzit ca este imi usor sa intri la Academie daca ai facut Liceul Militar
Deci lamuriti-ma voi care este treaba cu acest liceu...

1 răspuns:
| Ceapone66 a răspuns:

Am un prieten care acum e la Academie dar a facut Liceul Militar la Alba Iulia. Trebuie sa iti spun ca in timpul cat a fost acolo l-am vazut doar de cateva ori. Asa ca sunt sanse mari ca regulile sa fie foarte stricte. Sansele sunt mai bune sa intri la Academie de acolo, e adevarat. Personal nu inteleg pentru ce alegi o cariera militara. happy