| DariusTent a întrebat:

am 14 ani si vreau sa dau la liceul militar din Alba-Iulia. Am inteles ca acolo a 2-a limba e franceza. Eu am facut germana la scoala asa ca vreau sa stiu daca e vreo cale... Poate stie cineva de aici mai bine. Se preda si germana la liceul militar Mihai Viteazu din Alba-Iulia? Si, aveti vreo idee despre coditiile de trai? ex: dusuri, cati stau intr-o camera, etc.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Incepi franceza de la 0! Conditii? Daca nu te deranjaza internatul (dormiti 6-12 in camera) atunci e OK