| Alex a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de lucrator comercial? Va multumesc!

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Este un post cu multa munca si raspundere, dar cred ca merita sa incerci. Uite o fisa cu ce prevede un astfel de post.
http://ebookbrowsee.com/fisa-de-post-lucrator-comercial-doc-d72441684

| martzian a răspuns:

Diferite firme au o intelegere diferita asupra acestei ocupatii. Trebuie sa obtii o fisa a postului, pentru a intelege clar care sunt responsabilitatile cuprinse intr-o asemenea denumire destul de generica. Unii iti vor cere sa te ocupi de vanzare, altii sa fii asistent vanzator (pe raioane) - functie de specificul firmei.

| Doinita_Tudor_1974 a răspuns:

Lucrator comercial nu esre o meserie este mai degraba o denumire a celor persoane care nu au o calificare.