| statham a întrebat:

Sal all. Ce parere aveti despre lucrator comercial la benzinarie, am auzit ca spaga care se face se impart la toti colegii care esti pe tura... deci practic. ce spaga mai faci daca trebuie sa imparti spaga.

Răspuns Câştigător
| benga94 a răspuns:

Mare spaga nu cred ca faci ca sunt unii care baga combustibil de 20-30 de lei deci ce spaga tiar da daca majoritatea nu au bani pentru ei? Parerea mea sa tintesti spre o plecare pan vreo tara cu contract fara, vezi tu da e mai bine sa pleci aici muncesti degeaba, daca prinzi 3 luni bune poti sa stai degeaba 1 an acasa si tot asa depinde cum prinzi!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se numeste bacsis si in general asa se face peste tot, se imparte intre colegi la sf programului. si de ce sa nu imparti, poate tu nu faci nimic in ziua aia, iar altii fac si 50 lei