| Mika1871 a întrebat:

Salutare, de curand m-am gandit ca as mai putea sa imi mai iau un al doilea job, eu lucrez cu, contract de 8 ore. Intrebarea mea este as putea sa imi mai iau un job de 4 ore pe langa cel de 8? Ce stiti daca as putea lucra part time la o agentie imobiliara(gen se poate part time in imobiliare). MUltumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nimic nu interzice aceasta, totul este sa poti lucra, atat ca timp, cat si capacitate fizica si psihica.