| Dragonfall a întrebat:

Salutare, de curand mi s-a oferit un job la RDS ca promoter pentru cine stie - mai intai part time timp de 2 luni iar daca le place cica ma vor angaja full time - intrebarea mea este daca cineva are idee sau daca a lucrat pentru ei - este ok sau neplacut, voi lucra singur sau in echipa, superiorii sunt corecti?, cat de dificil este sa obtii un contract? etc. sau in alte cuvite ce au pro si contra?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am avut prieteni care lucrau. Mergeau zi de zi din usa in usa si se rugau de oameni sa faca contracte. Vei lucra singur in principiu, iar superiorii de unde sa stim, fiecare om e diferit

| neutrino a răspuns:

Superiori corecti? Cred ca glumesti, unde ai mai vazut tu asa ceva?
Atata timp cat nu ai alta varianta mai buna, acest job este suficient de bun. Vei lucra mult pe teren, la inceput impreuna cu un alt coleg. In functie de rezultatele muncii tale, va veni sau nu si contractul mult visat.