| gyo_8403 a întrebat:

Salutare,

Doar ce am terminat si eu un liceu industrial, am o diploma de 10 clase si o sa o iau si pe aia de 12 + o diploma de atestat.

Acum ce doresc eu, as dori sa ma duc undeva in afara sa lucrez ca sofer, am permis cat B, sau ceva la padure la taiat lemne, nu imi place sa lucrez la betoane/constructii e prea epuizant pentru mine.

Ce as dori de la voi, sa imi dati niste site-uri unde m-as putea uita la diverse locuri de munca din strainatate, sau daca cunoasteti ceva e bine, orice ajutor e bine venit.

Numai bine.

1 răspuns:
| cezarelzaharel a răspuns:

Eu zic ca este foare riscant sa te duci la munca dupa internet mai ales in strainatate tatal meu a patit-o + cateva cunostinte. Adica iti poate opri buletinul pentru semnarea contractului spre exemplu dar in schimb daca te razgandesti einu o sa ti-l mai inapoieze decat pentru o suma exasperanta de bani sfatul meu mare grija la ceea ce faci mult succes. Funda?