| EndOfJoke a întrebat:

Salutare!
Doresc sa aflu cateva opinii din partea voastra in legatura cu facultaatea.
Momentan sun angajat full-time la o firma din Bucuresti in cadrul unei echipe QA.(imi place mult sa lucrez la pcbig grin).Ma simt foarte atras de asa zisa programare si vreau sa aflu mai multe mai ales de la cei care stiu exact:
- sa urmez o facultate si cel fel de facultate?(asi prefera ceva la ID, fiind si angajat)
-sa urmez niste cursuri de programare?
- asta necesita si matematica la un nivel mai ridicat?
- sfaturi sincere din partea voastra
Va multumesc frumos si sper sa ma orientez intr-o directie

1 răspuns:
| cristi1212 a răspuns:

Daca faci facultatea la ID degeaba o faci, dupa parerea mea, o faci doar pentru diploma. Daca spui ca esti pasionat de IT ai putea sa urmezi niste cursuri de programare, dupa cum ai spus si tu.