| Morreti a întrebat:

Ce facultate ar trebui sa urmez pentru a face o cariera in it (programare). Mentionez ca am un buget mai limitat. M-am gandit la cea din cadrul universitatii "Dunarea de jos" din Galati. E buna de ceva?

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In mod sigur, da.Important este sa fii tu bun.

| T0T a răspuns:

Ce nume "Dunarea de jos" laughing In fine nu e asa de rea, dar trebuie sa te ti de treaba.

| Darius2019 a răspuns:

Pai, e de ajuns sa stii limbaje de programare sa iti faci reclama si vei fi angajat de oameni de pe net ce isi fac jocuri