| blackbomb a întrebat:

Doresc sa aflu parerea voastra... Sunt la liceu, am trecut clasa a 12-a si nu stiu ce facultate sa urmez. Sunt foarte atras de masini, de motoare, dar din cate am inteles, mecanica nu mai merge la noi in tara. Astept cu drag parerea voastra, va multumesc.

3 răspunsuri:
| Beniamin_Ghetes_1995 a răspuns:

La ce profil esti? Mecanica in tara merge destul de bine depinde de zona in care locuiesti dar in general ii cautata.

| blackbomb explică (pentru Beniamin_Ghetes_1995):

Profil Matematica-Informatica

| Beniamin_Ghetes_1995 a răspuns (pentru blackbomb):

Parerea mea este sa continui cu informatica daca iti place ca ii cea mai cautata, daca nu iti place, atunci poti alege si mecanica.