| mihai477 a întrebat:

Salutare. Exista aici cineva care a sustinut si a luat examenul IELTS sau Cambridge? Imi puteti recomanda un profesor bun pentru meditatii de IELTS/Cambridge in Bucuresti? (un profesor cu care ati facut pregatire)

4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Eu am sustinut Cambridge dar am invatat singura. Iti recomand cartile lor, cele albastre. Sunt pe diverse nivele si ai acolo teoria apoi ai exercitii

| mihai477 explică (pentru AdelinaC):

Si ai luat cambridge invatand singura? la ce nivel erai cand ai inceput sa inveti? si cat timp ai invatat pentru examen?

| AdelinaC a răspuns (pentru mihai477):

Eram in clasa a11-a, deci nu am luat-o de la 0. Am invatat cam un an jumate inainte de examen. Lasa-mi in privat adresa ta de Facebook si iti trimit niste materiale in pdf

| Adry05 a răspuns:

Eu dar n-am facut pregatire in Bucuresti